Meridian Ramçaj: “Donaldi për mua personalisht është treguar i pabesë. Më paska gënjyer intuita…”
Ndryshe • 20:19 26/01/2022
Meridian Ramçaj dha një intervistë ekskluzive në “Ndryshe”, ku foli për të gjithë rrugëtimin e tij në shtëpinë e “Big Brother Vip”. Një personazh dinamik padiskutim, i vetmi që e përjetoi këtë eksperiencë dy herë, teksa kujtojmë se ka qenë edhe më parë pjesë e “Big Brother”. Meridian Ramçaj Salsano Rrapi Adi Pojana Dj Vini
Nga flirtimet me futbollistët deri te oferta për të qenë në ‘BBV’, Lei Kraja tregon gjithçka në TAR!
Ndryshe 20:51 26/05/2022
Çfarë gabimi po bën Sali Berisha?! Përgjigjet Ervin Salianji.
Ndryshe 21:10 18/05/2022
Ervin Salianji: “Deputetëve nuk iu del rroga!”
Ndryshe 21:08 18/05/2022
A do futej Salianji në Big Brother Vip?!
Ndryshe 21:07 18/05/2022
Ervin Salianji komenton përplasjet e forta mes Berishës dhe Bashës në “Ndryshe”!
Ndryshe 21:02 18/05/2022
Kriteret për të qenë zhigolo!
Ndryshe 20:42 18/05/2022
Ja se çfarë të ofron një klinikë dentare nëse i bën reklamë!
Ndryshe 20:40 18/05/2022