Meridian Ramçaj flet ‘pa doreza’! Ja mendimi i tij për secilin nga banorët e “Big Brother Vip”…
Ndryshe • 20:28 26/01/2022
Meridian Ramçaj ka qenë një nga banorët më dinamik pjesë e shtëpisë së "Big Brother Vip". Gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë më të famshmë në Shqipëri, ai arriti të trazojë ujërat mes konkurentëve VIP. I ftuar në "Ndryshe", ai ndër të tjera, dha mendimin e tij për secilin nga banorët e shtëpisë së "BBV". Meridian Ramçaj Salsano Rrapi Adi Pojana Dj Vini
Nga flirtimet me futbollistët deri te oferta për të qenë në ‘BBV’, Lei Kraja tregon gjithçka në TAR!
Ndryshe 20:51 26/05/2022
Çfarë gabimi po bën Sali Berisha?! Përgjigjet Ervin Salianji.
Ndryshe 21:10 18/05/2022
Ervin Salianji: “Deputetëve nuk iu del rroga!”
Ndryshe 21:08 18/05/2022
A do futej Salianji në Big Brother Vip?!
Ndryshe 21:07 18/05/2022
Ervin Salianji komenton përplasjet e forta mes Berishës dhe Bashës në “Ndryshe”!
Ndryshe 21:02 18/05/2022
Kriteret për të qenë zhigolo!
Ndryshe 20:42 18/05/2022
Ja se çfarë të ofron një klinikë dentare nëse i bën reklamë!
Ndryshe 20:40 18/05/2022