Celebrities Gossip Showbiz

Mes betejës me shëndetin, Jessie J pozon në kamera me të brendshme!

Jessie J tregoi trupin e saj të tonifikuar me të brendshme në ngjyrë bezhë dhe të zezë në një foto përballë pasqyrës, të cilën ajo e postoi në Instagram të dielën. Kujtojmë, se 33-vjeçarja zbuloi se ajo po luftonte me këndimin për shkak të një gjendjeje misterioze shëndetësore në një video të përlotur të ndarë me fansat e saj.

Looking good: Jessie J poses in nude bra and black pants for sizzling mirror selfie posted on Instagram on Sunday... as she continues to battle mystery health issues

Me flokët e saj të mrekullueshëm mbi supe, fituesja e Çmimit Brit pozoi në një pamje luksoze. Duke përshkruar foton e saj, Jessie e etiketoi vendndodhjen si Los Angeles, ku ajo aktualisht banon. Këngëtarja postoi në Instagram të enjten mbrëma ku foli për çështjet misterioze të shëndetit me të cilat ajo tani ka vuajtur për gjashtë muaj.

Unë ende nuk mund të kaloj një ditë të plotë pa dhimbje!

Shock! It comes after she revealed that she has been struggling to sing due a mystery health condition (pictured in 2020)

Jessie po lufton me një problem misterioz për disa muaj, i cili e ka lënë atë në dhimbje çdo ditë dhe ajo ndihet e frustruar sepse ka ndikim në zërin e saj, edhe pse akordet e saj vokale nuk janë problemi.

Dje u përpoqa të këndoja një këngë që zakonisht mund ta këndoj lehtë, dhe nuk munda. Çështja që kam nuk është zëri im, por po ndikon në zërin tim. Mirë… unë qava. Për orë të tëra.

E lë veten të ndiej pjesën e thyer të vetes që ndonjëherë e di që e injoroj kur nuk duhet. 6 muaj dhe ende nuk mund të kaloj një ditë të plotë pa dhimbje në mes të qafës ose fytit. Disa ditë janë shumë më të mira se të tjerat.