Celebrities Magazine Showbiz

Miqtë e Jennifer Lopez parashikojnë se pas divorcit me Ben Affleck ajo mund të rikthehet me një tjetër ish!

Thashethemet po qarkullojnë se Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë në prag të shpalljes së divorcit, me burime që sugjerojnë se një deklaratë zyrtare është e afërt. Pyetja e madhe nuk është nëse, por kur do të dalin lajmet. Ndërkohë, një burim i afërt me Lopez tha për DailyMail.com se ajo preferon të publikojë lajmet kryesore të premteve, duke lënë të kuptohet se këngëtarja-aktorja mund të presë momentin perfekt për të bërë njoftimin.

Burimi zbuloi se Lopez ka të ngjarë të bashkojë lajmet e divorcit me një përditësim të rëndësishëm të karrierës, si një vendbanim i ri në Vegas ose një projekt tjetër i madh.

Ribashkim i mundshëm me Alex Rodriguez?

Ndërsa ndarja me Affleck po afrohet, spekulimet po shtohen se Lopez mund të rilidhet me ish të fejuarin e saj, legjendën e Yankees, Alex Rodriguez. Marrëdhënia e Lopez dhe Rodriguez filloi në vitin 2017 pas një takimi të rastësishëm në një restorant. Ata bënë bujë në Met Gala më vonë atë vit, dhe Rodriguez propozoi me një unazë mahnitëse prej 4 milionë dollarësh në vitin 2019, madje duke marrë një shënim urimi nga ish-presidenti Barack Obama.

Megjithatë, çifti i dha fund fejesës së tyre në shkurt 2021 mes thashethemeve për tradhtinë e Rodriguez që përfshinte yllin e realitetit Madison LeCroy. Rodriguez aktualisht është në lidhje me eksperten e fitnesit, Jaclyn Cordeiro. Një mik për Daily Mail tha:

Ai ishte gjithmonë ndeshja e saj më e mirë. Unë nuk mendoj se mashtrimi është më një pengesë për të. Unë mendoj se ajo nuk do të njoftojë ndarjen derisa të ketë dikë tjetër në rresht në çdo rast. Ata përputheshin për sa i përket stilit të jetesës, pamjes, rregullimit, avionëve privatë dhe gjithë të tjerave. Ata ishin të mrekullueshëm së bashku; ata ishin një ndeshje e mirë.

Më tej, shtoi:

Ne nuk do të habiteshim nëse ata do të bashkoheshin përsëri. Ishte një marrëdhënie afatgjatë dhe familjet e tyre u afruan shumë, ata ishin të përzier.