Miranda Dupi veshi Luizin në BBV, por çfarë i tha Kiara për veshjen e partnerit?!
Live From Tirana • 07:03 20/09/2023
E ftuar në studion e “Live From Tirana” ka qenë stilistja e njohur Miranda Dupi. Ajo ka folur më shumë për tendencat e modës në ditët e sotme, por nuk ka lënë pa përmendur dhe disa nga stilet e personazheve të njohur. Eni Shehu Miranda Dupi Danko Dj
Ekskluzive, menaxheri i Samanta Karavellës zbulon arsyen e largimit nga Festivali i Këngës!
Live From Tirana 12:11 29/11/2023
Graciano Tagani pjesë e “BBV3”?! Argjira Spanca reagon: “Zot na ruaj…”
Live From Tirana 12:08 29/11/2023
Shqiptarët nuk dalin sepse kanë frikë SPAK?! Habit Enri Jahaj!
Live From Tirana 14:48 28/11/2023
Zyrtarisht në sezonin e Shigjetarit/Ja si do të ndikojë tek shenjat në para, dashuri, seks…
Live From Tirana 09:16 25/11/2023
Çiftet më perfekte të zodiakut dhe jo vetëm/Hysgen Dauti jep detaje për secilën shenjë!
Live From Tirana 09:10 25/11/2023
Nëntori një muaj problematik, ja se çfarë i pret shenjat e zodiakut sipas astrologut Hygen Dauti!
Live From Tirana 09:07 25/11/2023
“Na bashkoi brioshi…”/Transgjinorja Amber Candy zbulon historinë e njohjes së saj me partnerin!
Live From Tirana 00:09 25/11/2023