Celebrities Gossip Showbiz

Modelja Hailey Bieber nuk mund të mungonte nga Java e Modës në Paris!

Hailey Bieber u vesh për të bërë përshtypje teksa mori pjesë në sfilatën e PAP gjatë Javës së Modës në Paris të mërkurën në mbrëmje. Hailey, 25 vjeçe, shfaqi këmbët e saj të gjata në një fustan ngjyrë bezhë me një shpatull, të cilin e bashkoi me një pallto leshi me dy krahë.

Hailey i mbante flokët e saj në një topuz ndërsa fshihej pas një palë syze dielli elegante të zeza. Modelja kishte një grim të bronztë që theksonte tiparet e saj të bukura. Dalja vjen pasi Hailey diskutoi sinqerisht jetën e saj seksuale me bashkëshortin e saj prej katër vitesh, dy herë fituesin e Grammy-t, Justin Bieber, duke treguar se ata preferojnë të bëjnë dashuri në mbrëmje.

“Por edhe mua më pëlqen seksi në mëngjes”, rrëfeu modelja 25-vjeçare e IMG në Podcast të së mërkurës.

Më pëlqen shumë stili ‘doggy’.

Megjithatë, treshe nuk do të funksiononte për Hailey dhe këngëtarin 28-vjeçar kanadez edhe pse ajo pranoi se ideja është vërtet argëtuese dhe tingëllon emocionuese.

Unë mendoj se ndonjëherë për disa njerëz ndodh… Mendoj se në momentin e dytë që ju merrni vendimin për ta bërë këtë, nuk ka kthim prapa nga kjo, dhe thjesht nuk e di se do të isha ndonjëherë e gatshme.