Celebrities Gossip Showbiz

Moderatori i njohur pjesë e “Big Brother Vip 3”? Ja çfarë tregon Meriton Mjekiqi!

Meriton Mjekiqi ka qenë i ftuar së fundmi në rubrikën “Mos i bjer me top” në “E Diell”, Top Channel. Në këtë rrëfim ai ka ndarë detaje të ndryshme mbi jetën e tij personale dhe profesionale.

Gjatë intervistës me Erjola Doçin dhe Ronaldo Sharkën, moderatori i njohur u pyet edhe në lidhje me formatin “Big Brother VIP” në Shqipëri, ku Mjekiqi është përfolur si një emër i mundshëm për të qenë banor në sezonin e tretë. Kësaj pyetje Meritoni i është përgjigjur në një mënyrë, duke lënë të dyshohet se edhe mund të jetë pjesë e këtij formati këtë vit

Mbetet të shihet