Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Love & Sex Showbiz

Momentet më magjepsëse në tapetin e kuq të çiftit të bukur Scarlett Johansson dhe Colin Jost!

Pas një pauze dyvjeçare, prindërit më të rinj Colin Jost dhe Scarlett Johansson u rikthyen në tapetin e kuq në muajin nëntor të vitit 2021 gjatë kohës që aktorja u nderua në ‘American Cinematheque Awards’ në Los Angeles.

Përpara se COVID-19 të mbyllte të gjitha shfaqjet dhe eventet e tapeteve e kuq për një kohë, Johansson dhe Jost shkëlqyen dhe arritën që të tërhiqnin vëmendjet e të gjithëve në ‘Oscars’ në muajin shkurt të vitit 2020 në Los Angeles.

Dyshja gjithashtu i mahnitën të pranishmit në ‘Screen Actors Guild Awards’ në muajin janar të vitit 2020 po në Los Angeles.

Të dy ndanë një puthje në tapetin e kuq në ceremoninë e çmimeve Golden Globe në muajin janar në 2020.

Vetëm disa javë para fejesës, dyshja nuk mund të ndalonin së qeshuri në premierën e ‘Avengers: Endgame’ në prill të vitit 2019.

Johansson ishte e bukur në rozë së bashku me takimin e saj në Muzeun Gala në nëntor të 2018 në Muzeun Amerikan të Historisë në Nju Jork.

Jost, 12 herë i nominuar për ‘Emmy’, priti çmimet e shtatorit të 2018 në Los Angeles, me Johansson në krah të tij.

Dyshja ishin jashtë kësaj bote në muajin maj të 2018 në Met Gala, ‘Heavenly Bodies: Fashion & The Catholic Imagination’.

Çfarë mrekullie! Jost i kishte sytë vetëm për partneren e tij në premierën e Hollywood-it të ‘Avengers: Infinity War’ në prill të 2018.

Momenti i parë në tapetin e kuq për çiftin erdhi në nëntor të 2017 në Muzeun Gala në Muzeun Amerikan të Historisë në Nju Jork.