Mos Elgit Doda sapo na paratha “planin” e Donaldit?!
Pardon My French • 18:38 20/01/2022
I ftuar në “Pardon My French”, në një lidhje telefonike, Elgit Doda ndër të tjera foli për hitin “TL (Toxic Love)”, një këngë që numëroi mijëra klikime që në çastet e para të publikimit. Gjithashtu, duke folur për këngën “Ku Je”, një tjetër sukses të tijin, Elgiti ndoshta na paratha “planin” e Donaldit, teksa zbuloi se pritet të publikojë një tjetër projekt muzikor brenda datës 14 shkurt. Elgit Doda Jonida Aliçkolli Elona Duro Dj Wizii
Nilsa Hysi flet për bashkëpunimin me artistin e huaj, dhe jo vetëm në “Pardon My French”!
Pardon My French 20:33 29/06/2022
Gena i irrituar me artistët shqiptarë : “Unë klikimet i kam reale!”
Pardon My French 19:44 23/06/2022
Pas 14 vitesh me partneren, dasmë në horizont për Genën?
Pardon My French 19:43 23/06/2022
A është këngëtari më i paguar në Shqipëri?! Gena përgjigjet ‘pa doreza’!
Pardon My French 19:31 23/06/2022
Ja çfarë thotë Gena për populloren, rockun dhe baladat!
Pardon My French 19:29 23/06/2022
Nga fillimet e karrierës e deri te njohja me partneren, Gena tregon gjithçka në TAR!
Pardon My French 20:51 22/06/2022
‘Polic i mirë, polic i keq’ dhe lajmet më të bujshme të javës këtë episod të ‘Pardon My French’!
Pardon My French 20:15 22/06/2022