Celebrities Gossip Showbiz

Mos ndoshta është ‘thumb’ për dikë? Klea Huta habit me postimin e fundit…

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Klea Huta është shumë aktive nëpër rrjete sociale, ku shumë shpesh ndan me fansat e saj momente të ndryshme nga jeta private dhe jo vetëm. Së fundmi, bukuroshja ka bërë një ‘Ask’ në Instagram, por pyetja që ka ajo për ndjekësit duket më shumë si një ‘thumb’ ose nisur nga një histori personale.

A keni besim te njerëzit? Sa herë në ditë ju duhet të shtireni për hir të…

E ftuar para disa ditësh në ‘Wake Up’, Klea nuk mund t’i shpëtonte pyetjes se si është marrëdhënia e saj me Bora Zemanin, pasi dy partnerët e tyre, Donaldi dhe Elgiti dihet prej kohësh se janë miq të ngushtë. Klea në fakt na tregoi se njohja e saj me Borën ka nisur shumë kohë më parë.