Celebrities Gossip Showbiz

Mos ndoshta Kylie Jenner po sjell një trend të ri në vetulla?!

Kylie Jenner dukej pothuajse e panjohur me vetullat e zbardhura në një seri fotosh që ndau me fansat gjatë Javës së Modës në Paris gjatë fundjavës. Modelja 25-vjeçare ka marrë pjesë në prezantimet e modës në kuadër të konferencës gjysmë-vjetore në kryeqytetin e Francës së fundmi, ku mori vlerësime për zgjedhjet e saj stilistike.

Ajo tani ka tërhequr vëmendjen për vetullat e saj të zbardhura në një seri fotosh të shpërndara në rrjetet sociale së fundmi. Ato treguan yllin e televizionit të realitetit duke pozuar në një shtrat, ndërsa kishte veshur të brendshme të zeza dhe çizme deri tek gjuri, e shtrirë pranë një grushti rrushi që ajo po hante.

Postimi ka grumbulluar më shumë se 8 milionë pëlqime në platformë që kur u ngarkua nga Kylie dhe ka tërhequr mijëra komente, duke përfshirë komplimente për të. “I dua vetullat e tua”, tha një ndjekës në seksionin e komenteve, ndërsa një tjetër fanse shkruante poshtë postimit:

Vetullat e zbardhura do të jenë pika ime kryesore e kësaj jave.

“I dua ato. Mendoj se janë vërtet të lezetshme”, tha një ndjekës i tretë në përgjigje të komenteve për vetullat. Një person tjetër ngacmoi:

Shumë shpejt të gjithë do ta bëjnë këtë.