Celebrities Gossip Showbiz

Mund të jetë shumë e pasur por Meghan Markle ka kërkuar çanta falas nga Victoria Beckham!

Meghan Markle thuhet se kërkoi çanta falas nga Victoria Beckham përpara se të distancohej përfundimisht nga ikona e modës, siç detajohet në biografinë e re të Tom Bower, “The House of Beckham: Money, Sex and Power”. Libri eksploron marrëdhënien komplekse midis Beckhams dhe Sussex-ëve, duke zbuluar burimet e pasojave të tyre.

Bower shkruan se Dukesha e Sussex-it e admironte Victoria Beckham dhe aspironte të imitonte stilin e saj. Sipas tij, ndërsa Meghan ishte e fejuar me Princin Harry, ajo i kërkoi Victoria-s veshje dhe çanta dhuratë. Megjithatë, kjo kërkesë u hodh poshtë nga Pallati, duke përmendur rregullat kundër pranimit të dhuratave falas. Biografia gjithashtu pretendon se Meghan u ndje e “irrituar” kur mësoi se Victoria Beckham kishte shumë më shumë pasuri se ajo.

Marrëdhënia mes dy familjeve të profilit të lartë filloi të shfaqte shenja tensioni në vitin 2018. Pavarësisht se ishin të ftuar në dasmën e Harry-t dhe Meghan-it, Beckham-ët nuk u përfshinë në darkën e dasmës. Sussex-ët nuk ishin të ftuar në dasmën e Brooklyn Beckham, megjithëse Princi William dhe Kate Middleton ishin në listën e të ftuarve. Libri i Bower, i publikuar më 20 qershor, sugjeron që Meghan e shihte veten si më të lartë në hierarkinë sociale sesa Beckhams.

Së fundmi është bërë e ditur se Meghan Markle është në telashe pasi po përballet me probleme financiare. Sipas burimeve të afërta pranë saj mendohet se ajo është në prag të humbjes së gjithçkaje në vitin 2025. Eksperti mbretëror Richard Fitzwilliams i ka ‘dhënë zë’ ​​këtyre pretendimeve. Sipas OK, ai e nisi gjithçka duke iu referuar të gjitha projekteve që çifti mori pas largimit nga Familja Mbretërore, madje vuri në pah edhe pozicionin e tij aktual.