“Muzeu i pafajësisë” i Orhan Pamuk!
Sot Nuk Është e Hënë • 17:39 27/09/2022
Një veshje me lule, një vëth i vetëm, fotografitë bardh e zi dhe mijëra mbetjet e cigareve brenda “Muzeut të Pafajësisë” në Stamboll, tek vizitorët eksploron kujtime të dashurisë së humbur, çiftet gjejnë intimitetin për të treguar dashurinë e tyre dhe zemërthyerit kërkojnë mirëkuptim për humbjen e tyre. Koloreto Cukali Dj Ankloe
Gjinushi citoi një libër që nuk ekziston!
Sot Nuk Është e Hënë 11:47 30/11/2022
Kur krimi dhe bota e showbiz-it bëhen bashkë!
Sot Nuk Është e Hënë 11:43 30/11/2022
Frederik Ndoci, ‘sex symbol’ i viteve 80!
Sot Nuk Është e Hënë 11:42 30/11/2022
“Misteri i Mjellmës” nga Fatos Kongoli!
Sot Nuk Është e Hënë 11:21 30/11/2022
Meghan Markle ka tradhëtuar Princ Harry me truprojën e saj?!
Sot Nuk Është e Hënë 11:16 30/11/2022
Sot të gjithë duan të bëhen influencer!
Sot Nuk Është e Hënë 11:13 30/11/2022
Një festë kombëtare që ‘mban erë’!
Sot Nuk Është e Hënë 14:35 29/11/2022