Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Lancio Music

Muzika e mrekullueshme që do të dëgjoni në “Lancio”!

Si çdo të premte në orën 20:00 jemi nën tingujt e muzikës së përzgjedhur që na shoqëron për dy orë të plota në “Top Albania Radio”.

“Lancio” nën prezantimin e Albana Ruci sjell këngët më të mira të artistëve shqiptarë dhe të huaj. Cilat janë projektet muzikore më në zë të momentit dhe çfarë do të dëgjoni, mbetet vetëm të prisni!

Artistët shqiptarë

Elvana Gjata- Kur jemi dashtë

Bardhi- Diva

Elvana Gjata- A po vjen

Artistët e huaj

R3HAB, Luis Fonsi, Sean Paul – Pues

Weezer – I Need Some Of That

Shift K3Y & Tinashe – Love Line