Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Muzikë, frymë komuniste dhe ndërrim sistemesh, çdo gjë që do të hasim tek shfaqja “Ferma e Kafshëve”
Live From Tirana • 17:32 08/07/2021
Së fundmi në "Live From Tirana" ishin të ftuar aktorët e njohur Florian Agalliu dhe Niada Saliasi. Ata folën mbi projektin e tyre që do të vijë në skenë së shpejti "Ferma e Kafshëve". Në lidhje telefonike ishte regjisorja e shfaqjes, Driada Dervishi, e cila dha disa detaje më shumë për këtë projekt, por edhe për Florin dhe Niadën në veçanti. Elios Shuli Stenaldo Mëhilli Florian Agalliu Niada Saliasi Driada Dervishi Danko Dj
Arsimi në Shqipëri/Edmond Tupja: “Lindita Nikolla duhet të bëjë diçka për të rinjtë”!
Live From Tirana 18:08 19/10/2021
“Studentët nuk e vrasin mendjen për të mësuar dhe pedagogët lënë shumë për të dëshiruar…”
Live From Tirana 17:39 19/10/2021
“Bledi Mane i paragjykon shumë femrat”/ Erjola Doçi rrëfehet në lidhje me karrierën dhe jo vetëm…
Live From Tirana 15:44 18/10/2021
Çfarë të rejash do të sjellë Festivali i Artistëve të Rrugës këtë vit në vendin tonë?
Live From Tirana 15:30 16/10/2021
Ku u frymëzua Iris Canaj për të organizuar Festivalin e Artistëve të Rrugës në Shqipëri?
Live From Tirana 15:28 16/10/2021
Gjithçka që duhet të dini për dismorfinë e trupit jua shpjegon estetistja Arisa Sinanaj!
Live From Tirana 16:35 14/10/2021
Bullizmi ndaj Lianës, Sindi Mila: “Më bën përshtypje me Albi Nakon sepse ai vetë është gjykuar…”
Live From Tirana 16:30 14/10/2021