Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Na habiti! Enca pranon çdo propozim për martesë…

Enca është një artiste shumë e suksesshme e showbiz-it tonë dhe nuk mund ta mohojmë se është tepër e pëlqyer nga publiku. Këngët e saj brenda pak ditësh nga publikimi numërojnë miliona klikime duke e bërë këngëtaren shumë të klikuar.

Vlen të theksojmë se bukuroshja është edhe shumë thumbuese dhe herë pas here poston statuse ose diçitura ngacmuese. Së fundmi, ajo ka postuar një Instastory ku ka treguar se do të pranojë të gjitha propozimet që do t’i vijnë për martesë.

Epo çuna, nxitoni të bëni propozimin tuaj sa më parë!

Kujtojmë se së fundmi, Enca është bërë kryefjalë e mediave pasi me anë të postimi në Instastory ka bërë një shaka tepër ironizuese që duket se është drejtpërdrejtë për reperen. Teksa ndodhet në liqenin e Pogradecit duke pushuar, ajo ka vendosur lokacionin në Brazil duke ironizuar kështu drejtpërdrejtë reperen Loredana e cila u ‘sulmua’ pasi nuk tregonte lokacionin e saj të vërtetë.