Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Ndërkohë që ju mendoheni të ndryshoni apo jo ngjyrën e flokëve, ja çfarë bënë këta të famshëm nga ana tjetër!

Në botën e showbiz-it, përveç talentit dhe karizmës, pamja është një tjetër faktor i rëndësishëm për suksesin. Dhe ndërsa, për disa njerëz, vetëm sa bëhet gjithnjë e më e vështirë të dukesh mirë me moshën, të tjerët vetëm bëhen më tërheqës. Aktorët vlen të theksojmë se janë kameleonë të vërtetë kur bëhet fjalë për personazhet e tyre në ekran pavarësisht nëse po bëhet roli i një të forti për një film superhero, ata vërtetojnë se janë plotësisht të përkushtuar në çdo kohë.

Ndryshimet e mëdha nuk kërkojnë domosdoshmërisht shumë kohë. Ndonjëherë një person mund të ndryshojë aq shumë gjatë një dekade të vetme, saqë të duket sikur shikon 2 njerëz të ndryshëm në fotot e tyre para dhe pas. Caitlyn Jenner, Demi Lovato, Elliot Page, Kylie Jenner dhe personazhe të tjerë të famshëm në artikullin tonë u transformuan shumë gjatë një periudhe 10 vjeçare dhe krahasimi i fotove të atëhershme me fotot tani na lënë pa fjalë. Njihuni me disa transformime të të famshmëve që duhet thënë na befasuan me guximin në ndryshimet e bëra në look-un e tyre:

Caitlyn Jenner
Elliot Page
Demi Lovato
Kylie Jenner
Jared Leto
Kristen Stewart
Billy Porter
Kelly Osbourne
Orlando Bloom
Bella Hadid
Katy Perry
Mary-Kate/Ashley Olsen
Justin Bieber
Kim Kardashian
Pierce Brosnan
Miley Cyrus

Ndërkaq, ja si duken disa nga aktorët më të pashëm para 15-20 viteve më para dhe sot. Ju gjykojeni vetë se kur janë dukur më të bukur…