Ndeshja finale e basketbollit për Kupën e Shqipërisë që hyn në Guinness sipas Avni Ponarit është…
PASÓ • 18:52 28/01/2023
Emisioni më i kërkuar nga të gjithë fanatikët e sportit. Një program sportiv prej 120 minutash i rikthehet informacionit dedikuar sportit çdo javë. Konceptuar si një emision info-argëtues, informohuni mbi faktet, njihuni me protagonistët dhe qëndrimet e tyre. Glenti Nallbani Edi Manushi Dj Ankloe Lorenc Jemini Avni Ponari
Del lista zyrtare e Kombëtares! “Shoh shumë ndryshime drastike…” Për kë e ka fjalën Ervin Fakaj?
PASÓ 18:13 18/03/2023
Situata e pazakontë që i ndodhi Glenti Nallbanit…
PASÓ 18:12 18/03/2023
‘Short horror’ për skuadrat angleze në Champions League!
PASÓ 18:12 18/03/2023
Rikthehet Faruk Sejdini tek Dinamo, Sinemati: “Ai është aset që vlen më shumë se Presidenti!”
PASÓ 17:21 11/03/2023
Shumë pranë largimit nga Roma, Marash Kumbulla shënon kundër Real Sociedad!
PASÓ 17:20 11/03/2023
E njëjta histori, PSG jashtë Champions!
PASÓ 17:19 11/03/2023
Redi Jupi: “Ndeshjet me përralla që hap këmbët njëri e hap portën tjetri të çojnë në falimentim!”
PASÓ 19:05 04/03/2023