Celebrities Gossip Showbiz

Ndjekësi i dedikon Rinës dhuratën më të veçantë…

Këngëtarja e njohur Rina Balaj, e cila u bë famshme dhe u prezantua në industrinë e muzikës si një repere u bë e njohur gjithashtu edhe për lidhjen e saj me këngëtarin SinBoy. Ata prej disa vitesh bashkëjetonin së bashku dhe ishin një ndër çiftet më simpatikë të showbiz-it, por pak muaj më parë dyshja deklaruan ndarjen.

E teksa tanimë kanë vazhduar jetën e tyre si private ashtu edhe atë profesionale, Rina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale. Pak minuta më parë bukuroshja ka ndarë një Instastory ku ka treguar se një ndjekës i saji i cili është artist ka pikturuar portretin e bukuroshes në mënyrë me perfekte dhe padyshim që këtë dhuratë kaq të bukur ajo nuk mund të mos e ndante në rrjete sociale, teksa krahas nuk e ka kursyer një reagim që shpreh habi për talentin e djalit.

Wow 

Siç shpesh ka konflikte mes artistëve ku akuzojnë njëri-tjetrin për imitim edhe Rina në formë ‘thumbimi’ është shprehur kështu për këngëtare të tjera, ku këtu dyshohet për ato që quhen ‘rivalet e saj’. E për këtë para pak ditësh bukuroshja ka postuar një shprehje ku na tregon se kjo është një nga arsyet që ajo vazhdon të punojë dhe sjellë projekte të reja.