Botë e Çuditshme

Ndodh e papritura në familje/ Gruaja tradhton burrin me vjerrin e saj!

Një bashkëshort uellsian i shqetësuar pretendon se e kapi gruan e tij duke bërë seks me të atin e tij në monitorin e fëmijës së tij. Declan Fuller, 22 vjeç, ishte i martuar me Stephanie, 22, dhe ata kanë një vajzë 2-vjeçare Willow.

Shtatorin e kaluar, çifti la babanë e Declan, Darren, 44 vjeç, të transferohej në shtëpinë e tyre në Mbretërinë e Bashkuar, ku ndodhi afera e supozuar. I shqetësuar, ai është shprehur:

Është e sëmurë – si mund ta bënte babai im këtë? Nuk është normale.

Declan pretendon se ai ishte në punë ditën e tradhtisë së pretenduar të gruas së tij dhe vendosi të kontrollonte monitorin e foshnjës së Willow në telefonin e tij inteligjent. Pamjet treguan Stephanie duke u futur në dhomën e gjumit me vjehrrin e saj, me sa duket për t’u kënaqur në një xhiro pasdite. Declan thotë se akti tronditës i tradhtisë pothuajse e bëri atë të fluturonte në një tërbim vrastar, pasi ai pranoi:

Nëse nuk do të kisha një kokë të arsyeshme mbi supet e mia, ai [babai Darren] do të ishte gjashtë këmbë më poshtë tani.

Kur u përballën me prova inkriminuese, Stephanie dhe Darren mohuan se po bënin ndonjë gjë të pahijshme. Në vend të kësaj, dyshja pretenduan se ishin thjesht në dhomën e gjumit për të parë së bashku “The Simpsons”. Declan mbeti i pakënaqur nga ai shpjegim dhe u nda menjëherë nga bashkëshortja e tij, vetëm që ajo të niste një romancë me vjehrrin e saj.

Unë nuk e mashtrova Declan. Darren dhe unë u bashkuam një javë apo më shumë pasi Declan më la.

Në një kthesë mahnitëse, Stephanie tani është shtatzënë me binjakë të cilët janë baba nga ish-vjehrri Darren. Më vjen keq për foshnjat, ata po vijnë në një familje shumë të përzier”, deklaroi një Declan i tradhtuar, duke vënë në dukje se Willow do të jetë gjysmë motër dhe mbesë e binjakëve që do të lindin së shpejti. Pavarësisht dhimbjes së tij në zemër, Declan thotë se po arrin të largohet nga grindja familjare.

Ndihem i tradhtuar, por jam më mirë pa ata të dy.