Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

Ndryshe nga anëtarët e tjerë të familjes mbretërore, Princesha Eugenie ruan ende raportin me Harry dhe Meghan!

Përpara se lidhja e tyre të bëhej publike, Princi Harry dhe Meghan Markle shijuan një natë të fundit sekrete në qytet në Halloween në vitin 2016. Dyshja festuan të maskuar në një festë me temë pas apokalipsit në Toronto, ku Meghan kishte filmuar Suits, vetëm disa ditë para se të zbulohej se ata ishin në lidhje.

Meghan kujtoi këtë ngjarje javën e kaluar gjatë paraqitjes së saj në “The Ellen Show” dhe zbuloi se kushërira e Harry, Princesha Eugenie dhe burri i saj Jack Brooksbank u bashkuan me ta për natën argëtuese. Ndërkohë, sipas ekspertes mbretërore Katie Nicholl, Eugenie dhe Jack janë ndër të paktët familjarë me të cilët Harry dhe Meghan kanë ende një marrëdhënie të ngrohtë pasi u larguan nga familja dhe u transferuan në Amerikë.

Eugenie dhe Jack janë shumë të afërt me Harry dhe Meghan. Është në fakt një nga marrëdhëniet e pakta të ngushta që Harry dhe Meghan kanë mbajtur në familjen mbretërore.

Duket se lidhja midis Harry dhe Eugenie ka qenë një lidhje prej kohësh e përbashkët që shkon shumë prapa që kur ata ishin fëmijë. Të dyja nënat e tyre, e ndjera Princesha Diana dhe Sarah Ferguson, ishin mikesha të ngushta, të cilat kalonin shumë kohë së bashku. Ata madje shkuan me pushime së bashku me fëmijët.

Teksa u rritën, kushërinjtë mbretërorë goditën skenën e klubit londinez së bashku dhe ata ishin të rregullt në klubin popullor londinez, Mahiki, duke u fshehur në hyrjen e pasme. Burimet thonë se nga të gjithë nipërit e mbretëreshës, Harry dhe Eugenie kishin lidhjen më të natyrshme dhe janë miqtë më të afërt.