Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Në një intervistë të rrallë, violinisti Olen Çesari zbulon gjithçka në Top Albania Radio!
Ndryshe • 19:01 27/10/2021
I ftuar në emisionin “Ndryshe” ishte violonisti i njohur Olen Çesari. Në një intervistë të rrallë, Olen zbuloi detaje shumë interesante nga jeta e tij profesionale, por edhe ajo personale, si dhe bëri batuta ku shfaqi humorin e tij të veçantë. Olen Çesari Salsano Rrapi Adi Pojana Dj Vini
Meridian Ramçaj flet ‘pa doreza’! Ja mendimi i tij për secilin nga banorët e “Big Brother Vip”…
Ndryshe 20:28 26/01/2022
Meridian Ramçaj: “Donaldi për mua personalisht është treguar i pabesë. Më paska gënjyer intuita…”
Ndryshe 20:19 26/01/2022
“Unë e kam fituar Big Brother tim”, Meridian Ramçaj flet për rrugëtimin e tij në “BBV”!
Ndryshe 20:16 26/01/2022
Studimi i Adit na mëson si prodhohet energji elektrike nëpërmejt seksit!
Ndryshe 19:35 26/01/2022
‘Kamera e fshehtë në radio’, Irini Qirjako fut në kurth Salsanon!
Ndryshe 18:49 26/01/2022
Majlinda Bregu: “Në Partinë Demokratike duhet të rikthehet gara e ndershme.”
Ndryshe 20:09 19/01/2022
Majlinda Bregu: “Integrimi në Europë, datë gjithmonë e më e largët!”
Ndryshe 19:24 19/01/2022