Celebrities Film & Tv Gossip Showbiz

Në një lidhje me artistin Butrint Imeri? Përgjigjet për herë të parë Olta Beqiri!

Të ftuarat në pjesën e dytë të ‘Më lër të flas’ ishin dy aktoret e njohura Eva Murati dhe Olta Beqiri. Përpos karrierës, bukuroshet nuk mund të mos përgjigjeshin dhe disa pyetjeve lidhur me jetën e tyre private.

Olta ka qenë mjaft e përfolur për një lidhje me artistin Butrint Imeri ku madje dhe janë fotografuar teksa kalojnë kohë së bashku. Për herë të parë lidhur me këto lajme ka folur vetë bukuroshja.

Njerëzit vdesin diçka të vogël ta bëjnë të madhe. Jo donosdoshmërisht një foto që ke me dikë do të thotë që je në një lidhje me atë person. Unë ‘single’ jam. Është shumë artist i mirë.

https://www.instagram.com/reel/CluGjL7DULT/?igshid=YmMyMTA2M2Y=