Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Në vend që të shkonte në “Met Gala 2021”, Adele…

Këngëtarja mungoi në ngjarjen e Nju Jorkut me një biletë prej 30,000 paundësh të mërkurën mbrëma. Bëhet fjalë për Adele e cila ka munguar në Met Gala të këtij viti. Por një postim në Twitter atë mbrëmje nga një llogari e fansave të Adele pretendon se ajo u pa në zinxhirin e saj të preferuar të burgerëve amerikanë In’N’Out Burger atë natë.

Ndërsa nuk ka detaje shtesë se në cilën nga 368 dyqanet e markës ajo thuhet se është parë, ato kanë dyqane vetëm në Kaliforni, Nevada, Arizona, Utah dhe Teksas, mijëra kilometra larg Nju Jorkut. Në dy fotot, të cilat duket se janë marrë në mënyrë të fshehtë në telefonin e dikujt, teksa ajo rrinte në radhë me klientët e tjerë, 33-vjeçarja është e veshur me një xhaketë të zezë dhe një jelek, dhe e veshur me një maskë të zezë të fytyrës.

Konsumatorët e tjerë duket se janë të pavëmendshëm se këngëtarja po qëndron pak metra larg, shumë larg nga fansi që bëri fotografinë. Në foto Adele, mamaja e Angelo-s, dukej pa elegancë me flokë të gjatë bjondë të tërhequr prapa në një bisht të çrregullt.

Dy fotografitë u shpërndanë në një llogari të fansave të Adele dhe nxitën një valë adhurimi nga ata. Me titullin “Të gjithë janë në Met Gala, Adele është në Burger In-N-Out”, përgjigjet ishin nga më të ndryshmet.

Ajo ka prioritetet e duhura!

Vajzë e zgjuar.

Adele është një këngëtare shumë e dashur për fansat. Duket se, edhe ky veprim i fundit është vlerësuar dhe ka rritur pëlqimin e tyre ndaj saj. Pjesëmarrja në Met Gala ka qenë gjithnjë e diskutueshme, lidhur me rëndësinë e eventit apo mbivlerësimit që po i bëhet.