Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

Nëse dëshironi të vizitoni Nusretin, duhet të dini se çmimi i biftekut të artë është…

Një ndër personazhet më të famshëm të Instagramit, i cili para disa vitesh theu rrjetin me videon e famshme duke hedhur kripën në një formë të çuditshme, nga ku ka marrë dhe emrin “Salt Bae”. Besoj se e kuptuat që bëhet fjalë për kuzhinierin Nusret. Restorantet e tij frekuentohen shumë nga personazhet e njohur por dhe jo vetëm, gjithsesi ajo çfarë na pëlqen më shumë është mënyra e shërbimit. Edhe pse ndoshta mund të mos keni qenë atje, është e pamundur të mos hasni video të tij teksa servir mishin nëpër rrjete sociale.

E së fundmi, na ka tërhequr vëmendjen një video e Gemma Collins, e cila kishte vizituar restorantin e Nusret-it në Londër, të cilin e ka hapur këtë javë. Ajo gjendet nën shoqërinë e partnerit të saj, Rami Hawash teksa po i serviret një biftek i veshur i tëri me ar dhe jemi të sigurt që mund të kushtojë tmerrësisht shumë.

Por nuk u desh shumë kohë që çmimi i këtij bifteku të mbuluar me fletë ari 24K të zbulohej, dhe rezultoi se ai kushton 700 paund, të paktën kjo është vlera në restorantin e Londrës.