Nëse do të ishte pjesë e kampit opozitar kë do të zgjidhte Blendi Klosi mes Alibeajt dhe Berishës?
Ndryshe • 20:38 11/05/2022
I ftuar në emisionin “Ndryshe” ka qenë deputeti i njohur Blendi Klosi. Ai ka zbuluar më shumë detaje jo vetëm nga jeta e tij por edhe në lidhje me politikën dhe zhvillimet e saj më të fundit sidomos sa i përket çështjes së zgjedhjes së Presidentit. Blendi është politikan mjaft i përfshirë dhe i angazhuar sidomos edhe në Partinë ku ai bën pjesë, atë Socialiste. Blendi Klosi Salsano Rrapi Adi Pojana Dj Vini
Nga flirtimet me futbollistët deri te oferta për të qenë në ‘BBV’, Lei Kraja tregon gjithçka në TAR!
Ndryshe 20:51 26/05/2022
Çfarë gabimi po bën Sali Berisha?! Përgjigjet Ervin Salianji.
Ndryshe 21:10 18/05/2022
Ervin Salianji: “Deputetëve nuk iu del rroga!”
Ndryshe 21:08 18/05/2022
A do futej Salianji në Big Brother Vip?!
Ndryshe 21:07 18/05/2022
Ervin Salianji komenton përplasjet e forta mes Berishës dhe Bashës në “Ndryshe”!
Ndryshe 21:02 18/05/2022
Kriteret për të qenë zhigolo!
Ndryshe 20:42 18/05/2022
Ja se çfarë të ofron një klinikë dentare nëse i bën reklamë!
Ndryshe 20:40 18/05/2022