Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

“Nëse do të shisja video-t e mia hot do të isha një bilionere”, Roza Lati poston topless dhe na la pa fjalë

Roza Lati në të shumtën e rasteve shfaqet tepër provokuese me fotografitë që ajo publikon në rrjete sociale. Këtë herë me afrimin e të nxehtit dhe vetë moderatorja ka ngritur akoma më shumë temperaturat.

Ajo shfaqet para pasqyrës në një vaskë duke mbuluar pjesët e ekspozuara me flokë dhe duar. Çfarë ka bërë më shumë përshtypje është mbishkrimi me të cilin Roza i ka shoqëruar këto foto.

Nëse do të shisja video-t e mia hot do të isha një bilionere.

Moderatorja bukuroshe ka paralajmëruar se diçka po ndodh dhe ndoshta këto foto mund të jenë pjesë e një projekti të ardhshëm të saj.

Nuk dimë ende se çfarë po sjell Roza, por mund të themi me plot gojë se na la pa fjalë!