Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Botë e Çuditshme Design Love & Sex

Nëse jeni nostalgjik të viteve 2000, ne ju ‘servirim’ këto imazhe…

Është e vështirë të besohet por vitet 2000 ishin pikërisht 21 vite më parë. Sa shpejt kalon koha apo jo?! Ishin kohëra të mahnitshme kur njerëzit ishin më të liruar nga paragjykimet, shijonin momentin pa e vrarë mendjen se çfarë do të thonin të tjerët, kalonin netët në klube lojrash dhe blinin DVD.

Fotografitë janë mënyra më e mirë për të kapur një moment të rëndësishëm, si dhe për të lënë një kujtim të qëndrueshëm të një kohe që do të ndryshojë dhe përfundimisht do të zhduket në një moment. Problemi është se këto imazhe humbin ngjyrën e tyre, prishen ose thjesht veniten me kalimin e kohës.

Njihuni me disa pamje nga vitet 2000 të cilat meritojnë të kenë një vëmendje të veçantë:

Unë po përpiqesha të dukesha shumë e zymtë.

Kjo foto është thjesht një makinë kohe!

Kjo pamje nuk do të ishte as ditët e sotme një gabim.

A më duheshin kaq shumë byzylykë? Po mendoj se po!

Dita ime e parë në klasën e 8-të dhe mendova se po stiloja!

Unë diku rreth vitit 2000! Make up-i perfekt apo jo?!

Mendova se ky ishte look-u perfekt.

Shoqja ime gjeti këtë foto të vjetër. Unë do të bëj një album me këtë foto për ditëlindjen e saj.

Unë dhe nëna ime për Krishtlindje rreth vitit 2010.

Jam e sigurt që nëna ime ka paguar të paktën 15 dollarë për këtë.

Unë do të isha dashuruar me këtë djalë në vitet 2000!