Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Fashion Showbiz

Nëse nuk dini se çfarë të vishni për festat e fundvitit, Gwyneth Paltrow ju jep zgjidhjen e duhur!

Aktorja e njohur e Hollywood-it, Gwyneth Paltrow duket se po vjen me një surprizë të re. Kësaj here është e lidhur me modën. Aktorja, e cila ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin e Jimmy Kimmel, lançoi një linjë të re që ia vlen të provohet për sezonin e festave të fundvitit.

Pasi u shfaq në sfilatën e shtëpisë së modës Gucci me kostumin e kuq që kishte veshur 25 vite më parë, Gwyneth tashmë vjen me një tjetër ide. Gjatë paraqitjes në emision, aktorja dhe sipërmarrësja 49-vjeçare ka deklaruar se sa e gatshme është për festat e fundvitit me stilin e saj.

Fustani i saj i zi me një dekolte të hapur dhe përdorimin e disa teminave shumëngjyrëshe dhe vezulluese është krijuar nga stilisti Christopher John Roger, ndërsa ajo e kombinoi këtë krijim me një palë këpucë po aq mahnitëse dhe klasike, një palë shapka kadife në ngjyrë blu me takë të ulët. Siç ka treguar dhe krijuesi i këtij fustani spektakolar, për paraqitjen e Gwyneth Paltrow në emisionin e Jimmy Kimmel është përkujdesur stilistja e njohur Elizabeth Saltzman, që së shpejti do të dalë në shitje.

Gwyneth Paltrow duket absolutisht e këndshme në “Look 30” nga “Koleksioni 008” për emisionin “Jimmy Kimmel Live”, stiluar nga legjendarja Elizabeth Saltzman. Fustani do të vijë së shpejti në @bergdorfs dhe @netaporter në një sasi jashtëzakonisht të kufizuar.

https://www.instagram.com/p/CWECRZwrT3H/

Rikujtojmë se, së fundmi aktorja e njohur, Gwyneth Paltrow ka zbuluar se rrezikoi të vdiste kur lindi vajzën e saj Apple, pasi u dërgua me urgjencë në spital për të kryer një operacion cezarian. Paltrow, e cila ka dy fëmijë me ish-bashkëshortin Chris Martin, foli për herë të parë për lindjen e saj dërsa diskutoi ndikimin e mediave sociale në pozitivitetin e trupit.

Ndërkohë, fëmijët e aktores së famshme të Hollywood-it, Gwyneth Paltrow po rriten dhe ata po fillojnë të flasin me nënën e tyre rreth seksit. Gjatë një interviste të fundit në emisionin “Entertainment Tonight”, Paltrow zbuloi pikërisht atë që ajo u thotë fëmijëve të saj kur ata kanë ndonjë pyetje në lidhje me marrëdhëniet seksuale.