Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Nga filmat tek turizmi, Klea Kanina na bën një “Tour Guide”!
@ the Movies • 20:54 30/07/2021
Vajza 'tour-guide', Klea Kanina e apasionuar pas filmave dhe udhëtimeve ka treguar për 'At The Movies' disa nga aventurat e saj gjatë udhëtimeve. Edison Hallaçi Klea Kanina Dj Wizii
Genti Minga flet për “Besën e Doruntinës”, filmi i animuar mbi barazinë gjinore!
@ the Movies 21:08 17/09/2021
Horror, Western, Aventurë, zbuloni premierat e kësaj jave në Cineplexx!
@ the Movies 20:54 17/09/2021
Edi dhe Arta na njohin me premierat që po transmetohen këtë javë në Cineplexx!
@ the Movies 19:35 10/09/2021
Erald Kapri zbulon të pathënat e agjentëve sekretë britanikë në Shqipëri, aksion e histori dashurie.
@ the Movies 19:14 10/09/2021
“Snob” seriali më i ri që do të transmetohet në Top Channel, Dalina Buzi zbulon gjithçka!
@ the Movies 16:52 04/09/2021
Edi dhe Arta na njohin me premierat e filmave në Cineplexx të cilat nuk duhen humbur!
@ the Movies 16:51 04/09/2021
“Vëlla dhe Qera”, seriali më i ri shqiptar ku secili prej nesh gjen pak nga vetja!
@ the Movies 16:56 14/08/2021