Nga lidhja e tyre, deri te Ledri, Sara dhe Poem, Xheraldina dhe Agron Vula i thonë të gjitha në TAR!
Pardon My French • 18:39 27/07/2022
“Pardon My French” mbyll sot një tjetër sezon të suksesshëm me dy të ftuar shumë specialë, të tillë si Xheraldina dhe Agron Vula, prindërit e artistit shumë të dashur Ledri Vula. Një intervistë shumë speciale, ku dyshja u shpreh sa për të birin e tyre, por edhe për historinë e tyre të dashurisë. Xheraldina dhe Agron Vula Jonida Aliçkolli Elona Duro Dj Wizii
Ku janë sot ata që prisnin tek Skënderbeu me banane në dorë?
Pardon My French 17:30 06/10/2022
Të vendosësh vjehrrën në foton e profilit… Po apo jo?
Pardon My French 17:28 06/10/2022
Me cilin artist shqiptar do të donte të bashkëpunonte? Përgjigjen e Don Phenom nuk e prisni…
Pardon My French 17:21 06/10/2022
Don Phenom: “E nisa me një ‘diss’ për mësuesen!”
Pardon My French 17:21 06/10/2022
Don Phenom zbulon më në fund arsyen pse nuk e publikon kurrë bashkëshorten!
Pardon My French 17:20 06/10/2022
Don Phenom, nga fëmijëria në Bronx tek marrëdhënia me Cardi B!
Pardon My French 17:19 06/10/2022
Dashamir Shehi në një intervistë ‘Ndryshe’ për TAR!
Pardon My French 20:38 05/10/2022