Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Botë e Çuditshme Celebrities

Nga Mbretëresha Elizabeth te Princeshë Diana, pjesëtarët e familjes mbretërore nuk i keni parë kështu asnjëherë më parë!

Bukuria është diçka relative sigurisht, dhe aq më tepër në ditët e sotme ku mund të vëmë re një larmishmëri individësh. Megjithatë standardet e bukurisë na vënë para presionit për t’u dukur perfektë. Stil flokësh i përsosur, sy të lyer dhe lëkurë të pastër, kjo është gjithçka që supozohet sot perfekte në botën e modës dhe bukurisë.

Më poshtë, keni pjesëtarët e familjes mbretërore si do të dukeshin me një pamje “perfekte”. Flokë të stiluar mirë, makeup dhe asnjë rrudhë. Shijojini imazhet e mëposhtme të sjella në mënyrë të veçantë dhe me shumë humor rreth asaj se si do të dukej familja mbretërore.

Megjithatë, mos harroni asgjë nuk është më e bukur dhe më elegante, se diçka natyrale. Ndoshta me flokë të rënë, apo disa rrudha më tepër në fytyrë, por me vite të shumta eksperience mbi supe, me shumë kujtime e mësime!

1. Mbretëresha Elizabeth

2. Princ William

3. Kate Middleton

4. Princeshë Diana

5. Princeshë Anne

6. Princ Charles

7. Camilla Rosemary Shand

8. Princ Edward

9. Princeshë Eugenie

10. Princeshë Beatrice

11. Princ Andrew

12. Princ Harry

13. Meghan Markle