Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Nga politikani që ka më shumë inat deri te skuadra e zemrës, Pano Soko i zbulon të gjitha në TAR!
Ndryshe • 19:35 30/06/2021
Ditën e sotme në “Ndryshe” nën moderimin e Salsanos dhe Adit ishte i ftuar aktivisti i nismës “Thurje”, Pano Soko. Ai diskutoi mbi shumë tema interesante, përfshirë politikën, por edhe sportin. Pano Soko zbulon se është tifoz i skuadrës së Gjermanisë dhe madje tregon se e ka marrë dashurinë për këtë skuadër pikërisht nga i ati. Salsano Rrapi Adi Pojana Pano Soko Dj Vini
Erion Braçe opinionist në “Big Brother Vip”?!
Ndryshe 19:38 22/09/2021
Dashuri në kohë krismash! “Barcaleta e javës” nga Salsano dhe Adi
Ndryshe 19:22 22/09/2021
Do të pranojë Mariza Ikonomi të këndojë në dasmën e Nadirit nga Vlora?
Ndryshe 19:20 22/09/2021
Më në fund Mariza Ikonomi e hap telefonatën ‘kurth’ të Salsanos dhe Adit!
Ndryshe 18:39 21/07/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, a do të bjerë Megi Pojani pre e kurthit të Salsanos dhe Adit?!
Ndryshe 18:19 21/07/2021
Barcaleta e javës për nivelin e ujit në pishinë!
Ndryshe 17:59 21/07/2021
Frida Krifca, zbulon cili është qarku që merr më shumë para…
Ndryshe 16:52 21/07/2021