Nga ‘trekëndëshi’ me Dean dhe Nitën e deri tek komentet për banorët, Shpat Kërleshi flet për TAR!
Pardon My French • 17:29 16/03/2023
I ftuar në këtë episod të ‘Pardon My French’ ishte ish- banori i ‘Big Brother VIP Albania’, Shpat Kërleshi. Ai nuk ka ngurruar t’ju përgjigjet pyetjeve të Jonidës dhe Elonës lidhur me eksperiencën e tij brenda shtëpisë dhe jo vetëm. Shpat Kërleshi Jonida Aliçkolli Elona Duro Dj Ankloe
A ngjan Olta Gixhari me Era Rusin?
Pardon My French 18:39 01/06/2023
Era Rusi: “Në Shqipëri ka më shumë këngëtarë sesa popull!”
Pardon My French 18:39 01/06/2023
Sara Fani zbulon VIP-at më kapriçozë në ‘Dancing With The Stars’!
Pardon My French 18:38 01/06/2023
Ja përse Era Rusi nuk ka asnjë koncert recital!
Pardon My French 18:37 01/06/2023
Sara Fani zbulon gabimet e VIP-ave për TAR!
Pardon My French 18:36 01/06/2023
Së shpejti modele? Sara Fani zbulon gjithçka ekskluzivisht për Top Albania Radio!
Pardon My French 00:12 01/06/2023
Era Rusi tregon artistet më të mira të muzikës live në vendin tonë dhe zbulon ofertën për BB VIP!
Pardon My French 00:11 01/06/2023