Ngjarjet që e lidhin Elizabeth me botën e futbollit!
PASÓ • 17:42 10/09/2022
Ditën e djeshme u bë publik lajmi se Mbretëresha Elizabeth humbi jetën në moshën 96-vjeçare. Një lajm që u bë shumë shpejt viral dhe pikëlloi personazhe publike dhe njerëz në të gjithë botën, ku patëm dhe reagime të shumta përmes rrejeteve sociale dhe deklaratave publike. E sigurisht që ky lajm tronditës nuk mund të mbetej pa u komentuar as në “Pasó”, në episodin e parë të sezonit. Ed Manushi Glent Nallbani Lorenc Jemini Gëzim Sinemati Dj Ankloe
Gëzim Sinemati: “Vlera e futbollit tonë është shumë e lirë…”
PASÓ 17:29 24/09/2022
Beniada Nishani këndon italisht në Top Albania Radio!
PASÓ 17:25 24/09/2022
Rezultatet që i duhen Kombëtares këto dy ndeshje për të siguruar vendin e parë!
PASÓ 16:53 24/09/2022
Redi Jupi: “Drejtuesit po sillen si pronarë të ekipit!”
PASÓ 16:52 24/09/2022
Legjenda Roger Federer i jep fund karrierës së tij pas shumë sukseseve!
PASÓ 16:27 17/09/2022
Champions League, Bayern bën ligjin në ‘grupin e ferrit’ ndërsa Juventus fundoset në Torino!
PASÓ 16:26 17/09/2022
Presidentë, trainerë, arbitra që janë dënuar përjetësisht për korrupsione janë falur!
PASÓ 16:25 17/09/2022