Celebrities Showbiz

Nicole Scherzinger ngatërrohet me Kim Kardashian teksa ajo debuton me flokë bjonde platin!

Nicole Scherzinger është ngatërruar me Kim Kardashian nga fansat e rrjeteve sociale pasi këngëtarja e ish-grupit Pussycat Dolls zbuloi pamjen e saj krejt të re në një seri fotosh mahnitëse. 44 vjeçarja ka hequr dorë nga flokët e saj natyralë të errët për një model flokësh të ri bjonde platini. Ka qenë pikërisht kjo arsyeja pse është vërejtur një ngjashmëri e frikshme midis saj dhe yllit të “Keeping Up With The Kardashians”, Kim.

Duke postuar në TikTok për të treguar pamjen e saj të re, Nicole dukej e pabesueshme teksa modeloi në klipin e shkurtër, i cili u shoqërua me dialogun e Reese Witherspoon nga “Legally Blonde”. “A argëtohen vërtet biondet?”, Nicole i ka shkruar videos. Nuk kaloi shumë kohë dhe fansat u grumbulluan në komente për të krahasuar Nicole dhe Kim.

Po dukesh si një Kardashian. Shikoni kur Kim të lyejë sërish flokët bionde pasi ka parë këtë. Nicole duket e pabesueshme.

https://www.tiktok.com/@nicolescherzinger/video/7192740714181086507?lang=en

Nicole duket se është bërë bjonde pak kohë pasi Kim hoqi dorë prej flokëve platin dhe iu kthye rrënjëve të saj natyrale të errëta. Kjo ndoshi pasi Kim po bashkon forcat me vajzën e saj, North, për të luajtur krah njëra-tjetrës në një film të ardhshëm të Hollywood-it. Vajza nëntë vjeçare e Kim ka fituar meritën e saj të parë në aktrim dhe do të shfaqet në vazhdimin e filmit “PAW Patrol: The Movie” të vitit 2021.