Niko Komani apo Miranda Dupi? Kiara Tito zbulon kush e kritikon më shumë tek veshjet!
Live From Tirana • 09:44 21/05/2022
Në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar nëpërmjet një lidhjeje telefonike blogerja e njohur, Kiara Tito. Cili është stili që po dominon tek njerëzit vitet e fundit? Elios Shuli Sindi Mila Kiara Tito Danko Dj
Kreativiteti tek fëmijët, psikologia Bora Ibro flet për TAR!
Live From Tirana 10:10 02/07/2022
Artisti më i ri në treg Wicked-K na flet për projektin e tij të parë dhe hapat e ardhshëm!
Live From Tirana 10:07 02/07/2022
“Vanesa ime e errët”, libri që ngjalli debate të shumta/ Vasilika Tafa flet për TAR!
Live From Tirana 11:54 01/07/2022
Kënga “Shallow” vjen me performacën e veçantë live nga Stenaldo Mëhilli!
Live From Tirana 11:50 01/07/2022
Ori Nebijaj zbulon risitë e “Pushime On Top” dhe tregon se mes tij dhe “Wake Up” do të zgjidhte…
Live From Tirana 09:20 01/07/2022
Dashuria për Teatrin e Kukullave, Shegushe Bebeti flet për TAR!
Live From Tirana 09:26 30/06/2022
Si duhet të vishemi këtë verë?! Për këtë e shumë të tjera na flet për TAR stilistja Enxhi Valteri!
Live From Tirana 09:11 30/06/2022