Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Lancio Music

Nisni javën me këngët më të reja që prezantohen në Lancio!

Këtë të dielë, në “Top Albania Radio” do t’ju shoqërojë zëri i ëmbël i Albanës, e cila do të moderojë “Lancio-n”! Ky emision është bërë tashmë pjesë e dashur e juaja, kjo falë projekteve të reja muzikore që sugjeron për të gjithë ju, për të nisur një javë sa më të këndshme  e me muzikë sa më të mirë.

“Lancio” ju gjendet pranë përreth dy orë, të mbushura këto me larmishmëri zhanresh muzikore për çdo preferencë tuajën. Ky emision përzgjedh projektet më të reja të artsitëve shqiptarë dhe të huaj, për t’i sjellë më pranë jush. Pa humbur kohë, le të njihemi me këngët që do të kthehen në të preferuarat tuaja pas mbrëmjes së sotme.

Artistë të huaj:

Rita Ora x Imanbek – The One

YG ft. Big Sean – Go Big

James Vincent McMorrow, Rudimental – Be Somebody

To Begin Again – Ingrid Michaelson x ZAYN

Sirona & Chuckie – Bugatti Ridin’

Artistë shqiptarë :

Ronela Hajati – Prologue

David Dreshaj – Lonely

MC Kresha & Lyrical Son – Criminal Immigrant

Genta Ismajli ft. Fero – Level Up

Alban Skënderaj – Kush ta ndien ty aromën