Nisur nga Xhensila, a duhet të ushtrohen gratë shtatzëna?! Ja këshilla e trajnerit të fitnesit!
Live From Tirana • 09:26 29/09/2023
Të ftuar në “Live From Tirana” kanë qenë Jurgen Veizi dhe Endi Balza, të cilët kanë folur më shumë për Fury Fight Club, një klub mbështetje për sportistët në Shqipëri, por jo vetëm kaq. Më datë 1 tetor organizohet ky event i madh që jep mundësinë të gjithë personave të apasionuar pas arteve marciale të jenë pjesë e turneut të parë Fury në Shqipëri. Eni Shehu Jurgen Veizi Endi Balza Danko Dj
Të jesh striptist në Shqipëri, Orjan Lika dhe Erko Bryan rrëfejnë vështirësitë dhe sfidat!
Live From Tirana 15:01 30/11/2023
Ekskluzive, menaxheri i Samanta Karavellës zbulon arsyen e largimit nga Festivali i Këngës!
Live From Tirana 12:11 29/11/2023
Graciano Tagani pjesë e “BBV3”?! Argjira Spanca reagon: “Zot na ruaj…”
Live From Tirana 12:08 29/11/2023
Shqiptarët nuk dalin sepse kanë frikë SPAK?! Habit Enri Jahaj!
Live From Tirana 14:48 28/11/2023
Zyrtarisht në sezonin e Shigjetarit/Ja si do të ndikojë tek shenjat në para, dashuri, seks…
Live From Tirana 09:16 25/11/2023
Çiftet më perfekte të zodiakut dhe jo vetëm/Hysgen Dauti jep detaje për secilën shenjë!
Live From Tirana 09:10 25/11/2023
Nëntori një muaj problematik, ja se çfarë i pret shenjat e zodiakut sipas astrologut Hygen Dauti!
Live From Tirana 09:07 25/11/2023