“Një Big Brother bombastik…”/Gigliola Haveriku analizon finalistët e BBV3!
Big Brother Radio • 19:37 24/05/2024
E ftuar në emisionin "Big Brother Radio" ka qenë Gigliola Haveriku për të bërë një analizë të lojës, rrugëtimit të finalistëve dhe për të dhënë mendimin e saj në lidhje me dinamikat në shtëpinë e BBV gjatë këtyre ditëve të fundit para finales së madhe më 25 Maj. Gigliola Haveriku Elona Duro
Kush duhet ta fitojë BBV sipas Fjorentina Halilit, Elton Tozajt dhe Elvis Myrtaj?!
Big Brother Radio 20:17 26/05/2024
“Një Big Brother bombastik…”/Gigliola Haveriku analizon finalistët e BBV3!
Big Brother Radio 19:37 24/05/2024
“Romeo një zhgënjim…”/Olta Sheta dhe Toros Shahnaian analizojnë finalistët:“Tabunë e ka thyer Egla…”
Big Brother Radio 18:32 23/05/2024
“Do të isha në finale”/ Çfarë do të ndodhte nëse Fationi nuk do të hiqte dorë nga rrugëtimi i BBV?!
Big Brother Radio 17:47 22/05/2024
Fustane me shuma marramendëse? Si qëndron e vërteta pas veshjeve luksoze të Françeskës në BBV?!
Big Brother Radio 18:31 21/05/2024
5 gladiatorët që kanë mbetur në arenën e “Big Brother VIP Albania”!
Big Brother Radio 19:52 20/05/2024
“Egla arrogante, Meritoni nuk na ka dhënë as dorën”/ Sedmir Selmani zbulon prapaskenat e Prime-ve!
Big Brother Radio 19:48 20/05/2024