Botë e Çuditshme

Një burrë lakuriq shkakton kaos të plotë në aeroportin e Dallasit!

Rritja e tarifave ajrore ka bërë që shumë njerëz të zgjedhin të udhëtojnë lehtë në ditët e sotme. Thjesht marrja e një valixhe të vogël në bord mund të kushtojë njësoj ose më shumë sesa vetë fluturimi, kështu që nuk është e vështirë të kuptosh pse kaq shumë vendosin të sakrifikojnë luksin e një grupi të plotë rrobash për pushime.

Një burrë i veçantë e ka çuar udhëtimin në ekstrem, pasi është parë duke shëtitur rastësisht rreth terminalit C të Aeroportit Ndërkombëtar Dallas-Fort Worth krejtësisht i zhveshur.

Video thumbnail for Man casually strolls around Dallas airport completely naked
Videoja e incidentit, e cila është bërë virale në rrjetet sociale, tregon burrin duke buzëqeshur teksa bën disa xhiro nga terminali. Pasagjerët nuk mund t’u besonin syve të tyre, me disa që shikonin pas burrit të tronditur. Udhëtari lakuriq u arrestua shpejt nga stafi i sigurisë së aeroportit dhe do t’i nënshtrohet një vlerësimi të shëndetit mendor. Nuk është konfirmuar nëse burri është akuzuar për sjelljen e tij të çuditshme.