Celebrities Gossip Showbiz

Një djalë po e shoqëron Morenën në pushime dhe ai nuk është i ati…

Morena Taraku është një personazh që nuk para bëhet kryefjalë e portaleve në lidhje me skandale apo opinione publike, megjithatë gjithmonë arrin të fitojë vëmendje me fotot provokuese. Këngëtarja shfaqet në çdo dalje të sajën shumë e kuruar.

E shpesh është përfolur për jetën e saj private, megjithatë asnjëherë nuk është bërë e ditur diçka konkrete. Së fundmi bukuroshja ka shkuar me pushime në Beirut të Libanit dhe na ka treguar se nuk është vetëm, por e shoqëruar. E nëse prisnit që t’ju jepnim lajmin se kush është partneri i saj na vjen keq pasi Morena po shijon disa ditë pushimesh me mikun e saj të ngushtë Khaled Ali, një dizajner dhe bloger me të cilin poston herë pas here në rrjete sociale.

Para pak ditësh ndau me ndjekësit një foto ku shfaqej duke mbajtur një buqetë me trëndafila në dorë dhe një foto ku duket rripi i pantallonave të një djali.

Bukuroshja njihet për lidhjen e saj të fortë me Turqinë ku atje ka dhe biznesin e saj, një qendër estetike. Edhe më herët mediat e portale turke kishin shkruar për Morenën tonë por në rolin e biznesmenes, ndërsa këtë herë disa lajme pak më personale. Teksa kanë treguar disa foto ‘paparazzi’ që janë shkrepur teksa ajo ecën dorë për dore në rrugë me të atin, portalet kanë shkruar për marrëdhënien e fortë dhe të bukur që kanë, gjë që Morena nuk ngurron ta tregojë asnjëherë në rrjete sociale.