Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Një festë me plot miq, por Loredanës këtë vit i mungoi dikush shumë i rëndësishëm…

Ditën e djeshme Loredana festoi ditëlindjen dhe organizoi një festë me miqtë e saj. Ndryshe nga ditëlindjet e tjera, këngëtarja duket të mos i ketë edhe aq mirë punët me gjendjen emocionale. Kjo gjë u tregua nga vetë ajo, kur postoi një video në Instastory ku u shfaq e përlotur teksa dëgjonte këngën e EAZ “Everything”.

E teksa ka ndarë foto në rrjete sociale ku shfaqet me miqtë e saj dhe familjarë duke festuar ditëlindjen, këtë herë ishte dikush shumë i rëndësishëm për të që mungonte. Bëhet fjalë pikërisht për Mozzik, i cili nuk u duk asgjëkundi, duke vërtetuar kështu ndarjen përfundimtare mes tyre.

Lori me anë të një postimi ku shfaqet së bashku me Mozzik ku ka treguar datën e lançimit të albumit të ri nga ish- çifti dhe ka thënë disa fjalë shumë të ndjera rreth ndarjes së tyre. Ajo tregoi që dy artistët janë vetëm prindër të vajzës së tyre Hana-s dhe thjesht ruajnë kontaktet mes tyre.

Kujtojmë se vetëm para pak ditësh u publikua kënga më e re e albumit “No Rich Parents”. Deri më tani kënga numëron plot 1.6 milion klikime dhe pritet të pasohet edhe nga këngët e tjera të albumit të dyshes.