“Një hajdute e kohëve moderne…”/Ja këngët më të famshme që në fakt rezultojnë të vjedhura!
Live From Tirana • 00:01 10/07/2024
Jerida Sakaj dhe Endriu Hysi, së bashku me Elios Shulin në studion e “Live From Tirana” kanë folur më shumë rreth vjedhjes dhe plagjiaturës në botën e muzikës. Disa nga këngët më ikonike në botën e muzikës dhe ato të skenës shqiptare, janë akuzuar shpesh si të kopjuara. Jerida Sakaj Endriu Hysi Elios Shuli Dj Danko
Elena Papajovan zbulon trendet e fundit të tatuazheve dhe si të kujdesemi për to gjatë verës!
Live From Tirana 12:58 16/07/2024
Pas suksesit të “Hedh pas”, këngëtari Algert Sala zbulon projektin e radhës!
Live From Tirana 00:01 16/07/2024
Çfarë kanë parashikuar yjet këtë verë për shenjat e zodiakut, sipas Xhiliola Lamaj!
Live From Tirana 00:00 16/07/2024
Auron Deva zbulon planet mbi albumin e ri dhe këngën e fundit: “Probleme me shëndetin mendor…”
Live From Tirana 00:03 13/07/2024
Arkitektja Kilda Markaj këshillon si të mbajmë shtëpinë të freskët gjatë verës: “Ja bimët e duhura…”
Live From Tirana 00:02 13/07/2024
Çfarë po ndodh me ndjekësit në Instagram të ish-banorëve të “Big Brother VIP 3”?!
Live From Tirana 00:01 13/07/2024
Trendet e reja të make-up në verë, Henri Gjata vjen me këshilla për të gjithë ne: “Hiqni dorë nga…”
Live From Tirana 00:01 12/07/2024