Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Një lajm i mirë për fansat e Shawn Mendes, ja çfarë zbulon këngëtari!

Pasi COVID-19 vendosi një pauzë në argëtimin përmes muzikës live, artistët tuaj të preferuar janë gati të dalin përsëri dhe të argëtojnë audiencën në mënyrë të sigurtë me turne dhe përvoja krejt të reja, ose të paktën këtë do të bëjë Shawn Mendes. Si pjesë e prapaskenave të E! News, Shawn zbuloi mbi turneun e tij të ardhshëm.

Shawn Mendes, E! Backstage Pass

Ashtu si shumë artistë të tjerë, Shawn Mendes i ka munguar vërtet shfaqja për fansat e tij. Ndërsa emocioni vazhdon të rritet për “Wonder: The World Tour”, i cili fillon në Shtetet e Bashkuara në qershor të vitit 2022, këngëtari 23-vjeçar është gati të lidhet me fansat në një nivel krejtësisht të ri me një ngjarje të re speciale të titulluar “Shawn Mendes: A Wonder Concert & Conversation”. Prodhuar nga Anonymous Content, speciali, i disponueshëm tani në Messenger, Instagram dhe Facebook Watch, do të lejojë Shawn të ​​performojë disa nga këngët e tij të reja drejtpërdrejt për herë të parë.

Jam shumë i lumtur që jam kthyer. Kam marrë të mirëqenë performancën live në të kaluarën. Është ndjenja më e pabesueshme!

Shawn Mendes, E! Backstage Pass

Është edhe më kuptimplotë për fituesin e Grammy-t, sepse kjo speciale nuk ka të bëjë vetëm me muzikën e mrekullueshme. Ai gjithashtu shpreson të frymëzojë shikuesit të bëjnë ndryshimin dhe të përfshihen në kauza të rëndësishme.

[Unë mund të] lidhem gjithashtu me disa nga miqtë dhe aktivistët e mi të talentuar, për të folur rreth mënyrës se si ne mund të ndërmarrim veprime, të bëjmë një hap pas dhe të krijojmë ndryshim për mirë. Unë dua t’i fuqizoj njerëzit që të kenë një dialog rreth aktivizmit, të mësojnë nga njëri-tjetri dhe ta shfrytëzojnë atë energji sepse është e nevojshme për të bërë ndryshim. Unë jam shumë i frymëzuar nga të rinjtë që bëjnë ndryshime dhe dua të ndihmoj aktivistët e tjerë të rinj të frymëzohen gjithashtu.