Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Një Vit i Ri, projekte të reja muzikore nga Stine!
Top 100 Songs of 2020, Video Podcasts • 21:53 05/01/2021
I ftuar në maratonën e 100 këngëve më të bukura të vitit 2020 në “Top Albania Radio”, këngëtari i njohur, Stine pati mundësinë të urojë për festat e fundvitit. Ai uroi mbarësi e shëndet për të gjithë shqiptarët kudo ku ndodhen. Stine e përshkroi vitin 2020 si vitin më të vështirë të njerëzimit dhe uroj që mos të kthehet më kurrë një vit i tillë. I pyetur se ku do ta festojë këtë ditë të rëndësishme, Stine u shpreh se do e kalojë krahë familjes me bashkëshorten Gracielën, prindërit e saj, vajzën e tyre si dhe me disa miq. E veçanta e kësaj darke është se Stine tha se do të gatuajmë ne burrat për gratë. Albumi i ri është plani më i afërt për vitin 2021 i artistit. Ai tha se ka shumë kohë pa publikuar këngë të reja, kështu që ka ardhur koha ta bëjë një gjë të tillë. Një lajm i mirë ky për të gjithë fansat e këngëtarit!
Gëzim Tushi: “Fëmijët kanë dy figura të urrejtura sot!”
Live From Tirana 16:15 27/09/2021
Përballja me fenomenet, kultura e prindërimit dhe shumë këshilla rreth tyre, nga Eneida Xhelili!
Live From Tirana 16:09 27/09/2021
“Çunat tek Për’Puthen janë nga 30 vjeç dhe…”/ Meridian Ramçaj rrëfehet eksluzivisht për TAR!
Live From Tirana 16:00 27/09/2021
Cili është më i rëndësishëm, formimi nëpërmjet shkollës apo ai që fitohet me eksperiencë?!
Live From Tirana 15:47 27/09/2021
Cili është sekreti i fshehur pas Radio-s së gjetur?! Zbulojeni në “Qypi”!
Vintage 14:38 26/09/2021
Çfarë ndodh në prapaskenat e koncertit të Mariza Ikonomit?! Personazhet zbulojnë shumë të pathëna…
TAR Exclusive 21:30 25/09/2021
Alket Gjebrea: “Askush nuk ka kurajo të dënojë Messi-n!”
PASÓ 20:18 25/09/2021