Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
“Njerëzit më ‘fake’ janë ata njerëz që nuk kanë një talent të veçantë…”
Live From Tirana • 19:02 08/04/2021
E ftuar në puntatën e ditës së sotme në "Live From Tirana" ishte këngëtarja Gigliola Haveriku. Pranë mikrofonit të TAR ajo u shprehu mendimin e saj rreth rrjeteve sociale dhe se sa të vërtetë janë VIP-at në postimet e tyre apo shfaqjen në televizion. Ajo zbuloi se cila konkurrente e 'Për'puthen' i kishte bërë më shumë përshtypje. Gigliola Haveriku Ksenja Shoshaj Klodiana Vata
Sa e vështirë është në Shqipëri të jesh një femër në politikë? Për këtë flet Orjola Pampuri!
Live From Tirana 20:25 19/04/2021
Eljo Hyska: “Në politikë duhet të merremi të gjithë sepse edhe politika merret me të gjithë”
Live From Tirana 18:08 19/04/2021
Jeta mes medias dhe politikës… rrëfehet si rrallëherë Ori Nebijaj!
Live From Tirana 17:59 19/04/2021
Kush ka kryesuar “Social Top 5” këtë javë?!
Live From Tirana 16:30 17/04/2021
Të besosh tek Karma apo tek Zoti? Ja çfarë thotë Fleura Shkëmbi!
Live From Tirana 15:45 17/04/2021
Sa beson Blerim Bytyçi tek karma?
Live From Tirana 14:36 17/04/2021
Rrugëtimi i ‘Dita e 8’ me Akil Pano…
Live From Tirana 14:17 17/04/2021
Rikthehet “Merre me lëng Show”, data 23 Prill rezervon surpriza
Live From Tirana 16:39 15/04/2021
Jonida Shehu: “Denoncova fansin që më përndiqte dhe u gjykova”
Live From Tirana 16:38 15/04/2021
Si e prisnin fansat jashtë Top Albania Radio-s, flet Elona Duro
Live From Tirana 16:37 15/04/2021
Vlashent Sata zbulon çfarë ‘u bë sebep’ për njohjen me Dojna Memën
Live From Tirana 22:01 14/04/2021
Puthja e parë në historinë e filmave shqiptarë, flet aktorja Rita Gjeka
Live From Tirana 16:24 14/04/2021
“Të shikosh skena intime në prani të familjarëve” Franka Ikonomi zbulon eksperiencën e saj…
Live From Tirana 21:26 13/04/2021
E kanë tradhëtuar apo ka tradhëtuar, flet si rrallëherë Shqipe Hysenaj
Live From Tirana 16:04 12/04/2021
E vërteta e konkurrentëve të “Për’puthen”, tradhëtia nga VIP-at…Xhani Demika i thotë të gjitha!
Live From Tirana 16:03 12/04/2021
Detektivja private Shkenda Lili: “Nuk është tradhëtia arsyeja kryesore e divorcit”
Live From Tirana 16:02 12/04/2021
Bledi Strakosha: “Unë tradhëtoj sepse dua ta nxjerr veten jashtë rutinës”
Live From Tirana 16:01 12/04/2021
Kush është në krye të Instagramit dhe cilat VIP-a kanë humbur më shumë ndjekës këtë javë?!
Live From Tirana 15:43 10/04/2021
“Bërrylat” në karrierën 25-vjeçare të ish-koreografit të Elvana Gjata-s!
Live From Tirana 19:03 09/04/2021
Scooter është një lodër dhe jam shumë i lumtur që kam një lodër
Live From Tirana 17:17 09/04/2021
Arti mural pa pagesë që zbukuron rrugët e qytetit nga ‘street artists’
Live From Tirana 17:13 09/04/2021
“Njerëzit më ‘fake’ janë ata njerëz që nuk kanë një talent të veçantë…”
Live From Tirana 19:02 08/04/2021
Ina Kollçaku: “”Kam strija në disa pjesë të trupit e përpiqem të jem reale…”
Live From Tirana 17:43 08/04/2021
A janë VIP-at në jetën reale ashtu siç shfaqen në rrjete sociale? Flavio Qarri tregon të vërtetën…
Live From Tirana 17:42 08/04/2021
Megi Pojani për Mehdi Bushatin: “Sadist, gjakpirës, përbindësh i pangopur”
Live From Tirana 12:26 08/04/2021
Ekskluzive/ Albërije Hadërgjonaj: “Unë nuk jam servile, nuk më bën artiste Ardit Gjebrea”
Live From Tirana 12:19 08/04/2021
Aktorja e njohur sugjeron për të gjithë ju 5 filmat e saj të preferuar!
Live From Tirana 12:18 08/04/2021
Albatros Rexhaj: “Nga presioni i rrjeteve sociale jam detyruar të tradhëtoj veten…”
Live From Tirana 16:19 06/04/2021
Cilat janë gabimet më të shpeshta që bëjmë kur shkruajmë shqip?
Live From Tirana 16:18 06/04/2021
Si e dëmtojnë rrjetet sociale zhvillimin dhe kulturën e drejtshkrimit shqip?
Live From Tirana 16:17 06/04/2021
Fjodora Fjora zbulon fokusin e vazhdueshëm në karrierë
Live From Tirana 12:28 06/04/2021
Hygerta Sako: “Mision i vështirë të gjesh burrë në Shqipëri”
Live From Tirana 12:26 06/04/2021
Jerina Lalaj: “Të krijoj një familje, dëshira ime më e madhe”
Live From Tirana 12:25 06/04/2021
Ervin Kurti: “Nuk më pëlqen procesi i martesës”
Live From Tirana 12:24 06/04/2021
“Social Top 5” vjen me ndryshime të mëdha
Live From Tirana 14:02 03/04/2021
Producenti ‘i panjohur’ shqiptar Apollo, zbulon sa albume të reja do të vijnë së shpejti
Live From Tirana 14:01 03/04/2021
Migena Kurushi: Autizmi dhe llojet e tij…
Live From Tirana 21:42 02/04/2021
Markolino “Roli i producentit është si të bësh psikologun”
Live From Tirana 21:36 02/04/2021
Ervin Gonxhi zbulon pse u largua nga grupi “Threedots”
Live From Tirana 21:35 02/04/2021