Celebrities Gossip Showbiz

Njësoj si Travis Barker, Kourtney Kardashian na njeh me look-un e ri të djalit të saj Reign Disick!

Kourtney Kardashian ka treguar prerjen e re të flokëve të djalit të saj Reign Disick. Ylli ndau dje foto të djalit të saj më të vogël, shtatë vjeç, me 183 milionë ndjekësit e saj në Instagram, në të cilat ai është parë me shumë flokë të rruar.

Fotot bardh e zi tregojnë Reign, babai i të cilit është Scott Disick, duke patur një model me gjemba, me atë që kishte një version më të butë të modelit të flokëve në vitin 2020. Reign u shfaq paksa hezitues për modelin e flokëve në një nga fotot, në të cilën ai shihet duke prekur anën e kokës së tij të sapo rruar.

Modeli i flokëve u përdor veçanërisht nga njerku i tij Travis Barker, më herët në karrierën e tij. Krahas fotove, të cilat janë bërë brenda një ambienti të gjerë banjoje, Kourtney thjesht vendosi emoji me brisk si mbishkrimin e postimit të fundit.

Postimi në platformën e mediave sociale ka marrë më shumë se një milion pëlqime që kur është ngarkuar, duke përfshirë mbështetjen nga anëtarët e familjes së gjerë Kardashian-Jenner. Motra e Kourtney, Kim Kardashian, dhe Kris Jenner, e pëlqyen postimin dhe Travis u duk se dha vulën e miratimit me një pëlqim gjithashtu.