Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Njihuni me filmin më të ri argëtues nga Cineplexx, “Space Jam – A New Legacy”!
@ the Movies • 17:44 17/07/2021
Arta dhe Edi na njohin me filmin më të ri nga kinema Cineplexx. Një argëtim për çdo moshë me "Space Jam - A New Legacy". Çdo informacion lidhur me filmat më të rinj vjen vetëm në "At The Movies". Arta Sinamati Edi Hallaçi Dj Danko
Genti Minga flet për “Besën e Doruntinës”, filmi i animuar mbi barazinë gjinore!
@ the Movies 21:08 17/09/2021
Horror, Western, Aventurë, zbuloni premierat e kësaj jave në Cineplexx!
@ the Movies 20:54 17/09/2021
Edi dhe Arta na njohin me premierat që po transmetohen këtë javë në Cineplexx!
@ the Movies 19:35 10/09/2021
Erald Kapri zbulon të pathënat e agjentëve sekretë britanikë në Shqipëri, aksion e histori dashurie.
@ the Movies 19:14 10/09/2021
“Snob” seriali më i ri që do të transmetohet në Top Channel, Dalina Buzi zbulon gjithçka!
@ the Movies 16:52 04/09/2021
Edi dhe Arta na njohin me premierat e filmave në Cineplexx të cilat nuk duhen humbur!
@ the Movies 16:51 04/09/2021
“Vëlla dhe Qera”, seriali më i ri shqiptar ku secili prej nesh gjen pak nga vetja!
@ the Movies 16:56 14/08/2021