Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Njihuni me parashikimet e ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Oscar”
@ the Movies • 16:22 24/04/2021
Edi dhe Arta këtë herë ishin tërësisht të fokusuar tek parashikimet e fituesve të mëdhenj të ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Oscar”. Edi Hallaçi Arta Sinamati Dj Wizii
Luana Bajrami, 20-vjeçarja e cila çon Kosovën në Festivalin e Kanës!
@ the Movies 15:28 12/06/2021
“Dy luanë drejt Venecias”, filmi më i ri shqiptar që sjell tematikën e veçantë!
@ the Movies 15:54 05/06/2021
Filmat më të mirë biografikë, nga “Schindler’s List” deri tek “A Beautiful Mind!
@ the Movies 15:02 22/05/2021
Sezonet e reja që presim këtë vit & sugjerimet filmike të dëgjuesve!
@ the Movies 15:01 15/05/2021
Katerina Trungu: “Aktorët turq, konkurrojnë ata të Hollywood-it!”
@ the Movies 15:23 08/05/2021
“Katrori i Pushtetit”, seriali shqiptar që sjell aktualitetin e 30 viteve të fundit
@ the Movies 16:04 01/05/2021
Njihuni me parashikimet e ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Oscar”
@ the Movies 16:22 24/04/2021
At The Movies ju zbulon më tepër rreth sulmeve të kibernetikës.
@ the Movies 17:54 17/04/2021
Nga filmat me arte marciale tek një dokumentar mbi natyrën
@ the Movies 20:14 09/04/2021
“Love” dhe Genti Kame shkojnë në ‘Northern Virginia International Film Festival’, SHBA
@ the Movies 14:03 03/04/2021
Ergys Mërtiri: Populli shqiptar priret ta japë votën tek ai që është më i ashpër…
@ the Movies 15:32 27/03/2021
Blogerja e apasionuar pas natyrës: Shqiptarët po ndryshojnë kulturën e të udhëtuarit
@ the Movies 17:38 22/03/2021
Skandalet financiare më të mëdha në botë ne syrin e kinemasë. Filmat që na inspirojnë drejt suksesit
@ the Movies 17:29 13/03/2021
Çfarë ndodhi në “Golden Globes” dhe si do të pasohen “Oscars”
@ the Movies 15:43 08/03/2021
“Shoku Zylo” nga libër në film! Detajet ekskluzive që zbulon regjisori Fatmir Koçi…
@ the Movies 20:58 26/02/2021
At the Movies “pushtohet” nga filmat vizatimorë për të lindurit e pas ’90-ës
@ the Movies 16:43 20/02/2021
“By the order of the Peaky Blinders”, Edi dhe Arta zbulojnë detaje mbi serialin e famshëm
@ the Movies 18:14 06/02/2021
“Joker”, këmbanë alarmi për shëndetin mendor!
@ the Movies 17:01 30/01/2021
Kampioni kombëtar i shahut Landi Pasku, zbulon sekretet e serialit ” The Queen’s Gambit”
@ the Movies 12:40 26/01/2021
Edi dhe Arta rikthejnë “Pallati 176” , komedia që nuk vdes kurrë!
@ the Movies 13:13 18/01/2021
Ja filmat e animuar që duhet të shikoni këtë fillim viti!
@ the Movies 13:32 11/01/2021
Zbulojmë 10 filmat më të bukura të festave të fundvitit
@ the Movies 12:13 26/12/2020
Ja filmi që Edi dhe Arta duan që të gjithë ta shikojnë…
@ the Movies 10:53 21/12/2020
Nuk e keni parë ende?! At the Movies ju zbulon filmin kult të vitit 1997
@ the Movies 20:41 05/12/2020
@ The Movies ndalet edhe tek kinematografia shqiptare
@ the Movies 16:03 01/12/2020
Ja filmat që duhet t’i shihni patjetër para se të mbarojë 2020-ta!
@ the Movies 11:28 28/11/2020
Ja si do ju sjellë “@ The Movies” më pranë filmit se kurrë më parë
@ the Movies 15:15 20/11/2020